10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü thumb
10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü thumb
10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü thumb
10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü thumb
10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü thumb
10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü thumb

10G SFP + modülü tek modlu Çift Yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü DDM 10G sfp modülü

₺168.53

Stok durumu:Stokta var
+
Sepete Ekle İstek listesine ekle

DDM 10G SFP modülü ile 10G sfp + modülü tek modlu çift yönlü LC 1310nm 2 KM optik sfp modülü

Not: Lütfen hangi eternet anahtarının markasıyla uyumlu olduğunu bize not edin.

Etiketler: gluo meme, loş lamba, idc soket, kot pazur, hovr 2020, lux lamba, nokıa cep, killstarç, kosu tool.

Lif Tipi Tek Modlu
Marka adı wanglink
Bağlayıcı Tipi LC/UPC
Uyumlu IBM
Boyut 60*12*10
Ürün Uzunluğu 30m
Model numarası WOR-10G-S1310-2KM

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler

₺268.11
2 in 1 VFL 20mW 20km görsel hata bulucu + optik güç ölçer-70dBm 850/980/1300/1490/1550/1625nm
2 in 1 optik güç ölçer-70dBm 850/980/1300/1490/1550/1625nm + görsel hata bulucu 20mW 20km Ürün detayları: Y önce Ou Satın al 1: şirket tarafından satılan tüm ürünler orijinal, doğrudan üreticinin depo tarafından teslim, kesinlikle emin olabilirsiniz. 2: bu dükkanın amacı: önce kalite ilkesine, önce hizmet, önce müşteri ve
₺580.28
UNIKIT ESC250D tek modlu fiber optik SC UPC hızlı bağlantı Fiber optik hızlı bağlantı ücretsiz kargo
FTTH FTTH 250d tek modlu Fiber optik SC /UPC hızlı hızlı alan montajı Bağlayıcı Özellikler: 1. FTTH projesi kullanılabilir 2. Alan kurulabilir 3. 0.3dB daha az kayıp ekle 4. Metal v-şekli boşluğu yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır 5. Kurulum 1 dakikadan az 6. Güvenilir ve üstün optik performans Uygulama: 1.
₺90.39
5 adet 4 çekirdekli FTTH SC boş terminal kutusu SPCC 4 port LC DX ST FC fiber optik ara bağlantı paneli FTTX dağıtım kutusu siyah gri ELINK
Email: [email protected] Skype: e_link60 Wechat/Whatapp/tel: + 86-13065838003 Uyarı: adaptör ve pigtailleri dahil etmeyin. 5 adet 4 çekirdek FTTH SC boş terminal kutusu SPCC 4 limanlar LC DX ST FC fiber optik ara bağlantı paneli FTTX dağıtım kutusu siyah gri ELINK Pic gösterisi:
₺84.26
Gevşek tüp eğme 4.5mm-11mm şerit kablo striptizci boyuna merkezi boru sıyırma aracı tüp eğme kablo kesici
Ücretsiz kargo 4.5mm-11mm şerit kablo striptizci boyuna merkezi boru sıyırma aracı tüp eğme kablo kesici Ürün kısa tanıtım: Bıçak özel bir süper alaşım, keskin bıçak kenarı kullanır. Sıyırma tüpü çapı: 4.5/ 6 /7 /8 /11mm, yukarıdaki tel sıyırma çapının boyutu olabilir. Özellikler: alet, kılavuz yuvasının beş farklı
₺486.74
100 ADET Toptan özel yapılmış LC Fiber Optik yama kablosu tek modlu simpleks Optik bağlantı kablosu sm 1 3 5 10 20 100 m metre Ftth
100 adet toptan custom made LC Fiber optik yama kablosu tek modlu simplex optik bağlantı kablosu sm 1 3 5 10 20 100 m metre Ftth Ürün adı Fiber optik yama kablosu Fiber modeli Tek mod Ürün modeli LC/UPC-LC/UPC SM SX Fiber çekirdek 9/125 um Optik konektör LC-LC
₺523.97
200mtr zırhlı Fiber yama kablosu 2 fiber SC LC FC SM zırhlı ftth jumper 2 çekirdekli fiber optik tek modlu kablo dubleks ELINK
E-posta: [email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 200mtr zırhlı Fiber yama kablosu fiber optik alıcı/verici SM SC LC FC zırhlı ftth jumper 2 çekirdekli fiber optik Singlemode dubleks kablo ELINK PIC gösterisi: Özellik: Kompakt tasarım Düşük ekleme kaybı Yüksek geri dönüş kaybı RoHS
₺1 532.08
[Grandway orijinal] FHS-2Q01F optik lazer kaynağı, 850/1300/1310/1550nm,FC/PC konektörü, -5dbm, taşıma çantası ile
Satın almadan önce biliyorum Kaliteli mal arayın Haklarınızı ve çıkarlarınızı korumak ve en iyi servis sonrası ve garantiden yararlanmak Lütfen sadece Shanghai Grandway Telecom Tech den satın alın. Co., Ltd veya bana ulaşın: vanessa(at) grandway.com.cn Skype: grandway.vanessa ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Stokta!!!
₺268.11
SC UPC tek modlu Fiber optik hızlı bağlantı SC UPC FTTH SC hızlı bağlantı SC adaptörü
Önceden gömülü FTTH SC/UPC fiber optik hızlı bağlantı kaynağı Özellikler: 1. FTTH projesi kullanılabilir 2. Alan kurulabilir 3. Insert kaybı daha az 0.15dB 4. Metal v-şekli boşluğu yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır 5. Kurulum 1 dakikadan az 6. Güvenilir ve üstün optik performans 7. Kablo
₺130.23
LC/SC/FC/ST tek tıklama temizleyici aracı 1.25mm ve 2.5mm Fiber optik temizleme kalem 800 temizler Fiber optik temizleyici
Tek tıklamalık Fiber optik bağlantı temizleyici mm LC/MU konektörler için 1.25 optik temizleyici konnektör uç yüz temizleme kalemi Mini, LC/MU konektörleriyle özel olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır, bu cihaz, uç yüzünü kesmeden veya çizmeden toz, yağ ve diğer döküntüleri temizleyen yüksük ve yüzleri temizler.
₺352.07
100 adet/grup SC/UPC ZF SM hızlı bağlantı çok modlu 55mm SC-ZF fiber optik konektör SC/ZF APCNPFG 8802-TLC/3 XF-5000-0322-3
SeeMe Technology co, LTD hoş geldiniz. Her türlü fiber optik ürünümüz var. İstediğiniz ürünleri çevrimiçi bulaif lütfen bizimle iletişime geçin. Size kaliteli ürünler ve en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti eder. Ürünleri sizin için hızlı ve güvenli bir şekilde göndermeyi sağlıyoruz. Ürünü aldıktan
₺490.11
Ücretsiz kargo 3 in 1 Fiber tutucu Fujikura FSM-60S FSM-70S FSM-80S FSM-62S FSM-12S optik Fiber füzyon Splicer
Ücretsiz kargo 3 in 1 Fiber tutucu Fujikura için FSM-60S FSM-70S FSM-80S FSM-62S FSM-12S optik Fiber füzyon Splicer Menşei: çin'de yapılan Için uygulanabilir: FSM-60s 62S 70S 80S 22S 21S 80C 62C fusion splicer